Kuzey Atlantik Okyanusu?nun Batı Avrupa kıyılarında bulunan devletler, bilinç...

söz kimin

Bu sayfada ABD'li siyaset bilimci Zbigniew Brzezinski tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Zbigniew Brzezinski şöyle demiştir: Kuzey Atlantik Okyanusu?nun Batı Avrupa kıyılarında bulunan devletler, bilinç... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Zbigniew Brzezinski

Kuzey Atlantik Okyanusu?nun Batı Avrupa kıyılarında bulunan devletler, bilinçli ve gayretli bir şekilde dünyayı keşfe koyulan ilk devletlerdi. Bu keşifler, deniz teknolojisindeki ilerleme, misyoner tutkular, monarşik ve şahsi zafer hayalleri ve büsbütün m

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dışarıda olan şeyleri her zaman kontrol edemezsiniz ama içinizde olanları kontrol edebilirsiniz.

Ben seni israf etmeden seviyorum! Ne haddinden çok ne de güçsüz düşürecek kadar az. Yaşatacak kadar Fazlası değil.

Tek istikrarlı devlet, tüm insanların yasa önünde eşit olduğu devlettir.

Unutma, sana ışık tutanlara sırtını dönersen, göreceğin tek şey kendi karanlığın olur.

Bu soru hakkında biraz düşündüm. Olabilecek en iyi cevabı verebilirdim. Gerçekten söylemek istediğim şeyi ona (muhabire) söylemediğimi hissettim. Hristiyan olduğumu düşündü. Ben doğduğumda ailem Hristiyandı bana erken yaşta Hristiyanlığı öğrettiler. Ancak dünyaya bakarken, tüm erkeklerin gerçeği bildiğini hissediyorum. Eğer bir erkek bir Hristiyan olsaydı gerçeği bilirdi veya bilemezdi. Gerçeğin üzerine konulmuş herhangi bir adı yoktur ve her insan kendisi için onu bulmak zorunda, sanırım.

Ben ona gittikçe soğuyan zamanlarda sıcacık bir sığınak olayım istemiştim. İnsanlar içinde üşüdükçe, güvenle gelebileceği.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste