Koşulların güzel bir şekilde uyarlanması, hemen hemen her hipotezin fenomenle...

söz kimin

Bu sayfada Joseph Black tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Joseph Black şöyle demiştir: Koşulların güzel bir şekilde uyarlanması, hemen hemen her hipotezin fenomenle... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Koşulların güzel bir şekilde uyarlanması, hemen hemen her hipotezin fenomenle uyuşmasını sağlayacaktır. Bu, hayal gücünü memnun edecek, ancak bilgimizi ilerletmeyecek.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Gördüğünüz şey gerçekte orada olan değil, beyninizin orada olduğuna inandığıdır.

Yasaklar ilgi çekicidir. Onları ihlal etmekse karanlık bir zevk verir. Ürperti dolu, adrenalin seviyesi yüksek bir zevk. İnsanın peşinde koştuğu da budur.

Unutacaksın, evet. Eminim bundan. Bir yıl sonra beni hatırlamayacaksın bile. Hatta daha da kısa sürede. Üç yüz altmış beş gün olmayacağım ve benim yüzüm senin için geçmişe ait bir şeyden ibaret kalacak. Daha sonra, fotoğrafımı görsen bile yüzümü hatırlama

Bir bebek sevgi görmeksizin beslenebilir, ama sevgisiz ya da kişisel olmayan yönlendirme yeni, özerk bir insan yavrusu üretmeyi başaramaz.

Düşünce biçimimi bakış açımı değiştiriyorum. Böylece sorunlar kendi kendine çözülüyor.

Öyle bir güzele vurgunum ki, güzelliğinin zekatını verse yeryüzünde çirkin kalmaz.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste