Kitap hâlâ kutsal benim için.. Kelime hâlâ mühim ve harf hâlâ muamma....

söz kimin

Bu sayfada Türk yazar Elif Şafak tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Elif Şafak şöyle demiştir: Kitap hâlâ kutsal benim için.. Kelime hâlâ mühim ve harf hâlâ muamma.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Elif Şafak

Kitap hâlâ kutsal benim için.. Kelime hâlâ mühim ve harf hâlâ muamma.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bütün dünya bana katil diyor ve tek yaptığım çocuklara gerçekleri göstermek.

Güzel günlüklerim vardı. Bir de, asla günlüklerim kadar güzel olmayan günlerim.

Bu adama haddi bildirilmelidir. Kedisini bile vermezmiş. Kürt, bizim kardeşimiz, soydaşımız, candaşımız. Kürdün kedisi de, keçisi de, kendisi de Türk milleti için değerlidir. Barzani'den bizim isteğimiz, kedi değildir, PKK elebaşlarıdır.

Gelecek nesillere tüketilmiş insanlık yerine gülümsemeni miras bırak... Bunun adı sonsuz barış ve mutluluk olsun.

American Woman Amerikalı Kadın Amerikalı kadın, benden uzak dur Kapımın önünde dolanıp durma Artık yüzünü görmek istemiyorum Seninle yaşlanmamaktan daha önemli işlerim var benim Onun için güzelim uzak dur Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, uzaklaş Kapımı çalıp durma Artık gölgeni bile görmek istemiyorum Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Onun için güzelim ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın ikile dedim Bak ne diyorum dinle Kapımın önünde takılıp durma Yüzünü bir daha görmek istemiyorum Senin savaş makinelerine ihtiyacım yok Senin fakir manzaralarına ihtiyacım yok Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Şimdi güzelim, ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, benden uzak dur Gitmeliyim Uzaklaşmalıyım Sanırım gitmeliyim Uzaklara uçmak istiyorum Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Güle güle Güle güle Amerikalı kadın Sen bana göre değilsin Ben de sana göre değilim Gözlerinin ta içine bakıp Sana ne yapacağımı söyleyeyim Seni terk ediyorum kadın Biliyorum gitmeliyim Seni terk ediyorum kadın Gitmeliyim gitmeliyim Gitmeliyim Amerikalı kadın Oh evet

Bir fikri kalabalıkların seslendirmesi, onu güçlü yapmaz, sadece popüler yapar. Hakikat, ona tek bir kişi sadık kalsa bile, gücünü ve değerini yitirmez.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste