Kırılmasın diye durur kalbim. Usul usul bedeni aşar aşk....

söz kimin

Bu sayfada Türk şarkıcı, şarkı yazarı Sertab Erener tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Sertab Erener şöyle demiştir: Kırılmasın diye durur kalbim. Usul usul bedeni aşar aşk.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Sertab Erener

Kırılmasın diye durur kalbim. Usul usul bedeni aşar aşk.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Çoğu kez inanmışımdır; insan büsbütün açık yürekle yazmamalı. Kimi zaman gülünç duruma düşülür, bundan başka, belki de inanılmaz. Ama gerçek, hiçbir zaman bir tek ufacık sözcük yazmadım sana, ne yazdığımı iyice denetlemeden önce. Yalnız şu var ki, insan her zaman doğru sözcüğü bulamıyor.

Para insanların kendine biçtiği kıymete haiz değildir. Benim bütün param deneylere yatırılmıştır. Bunlarla yeni keşiflerde bulunup insanoğlunun yaşamını biraz daha kolaylaştırmasını sağlıyorum.

Kelimesi bir cent'e yazmak saçmalıktır. Eğer biri gerçekten 1 milyon dolar kazanmak istiyorsa, bunun en iyi yolu kendi dinini kurmasıdır.

Gözlerini kapat varolmayan bir renk hayal et. Ve beni o renklerle boya doya doya.

Amerika halkına bir şey söylemek istiyorum. Beni dinlemenizi istiyorum. Bunu tekrar söyleyeceğim. Bu kadınlar, Levinski hanımla seksüel bir ilişkim olmadı. Kimseye yalan söylemedim, bir kere bile, hiç. Bu suçlamalar asılsızdır.

Hiçbir merdiven olmasa bile, kendi başının üstüne tırmanmayı öğrenmelisin.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste