Kimsenin gözlerinin rengiyle ilgilenmiyor olması depresyona sebep olabiliyor ...

söz kimin

Bu sayfada Yunus Lekesiz tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Yunus Lekesiz şöyle demiştir: Kimsenin gözlerinin rengiyle ilgilenmiyor olması depresyona sebep olabiliyor ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Kimsenin gözlerinin rengiyle ilgilenmiyor olması depresyona sebep olabiliyor bazen.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Türk aydını tercüme odasında doğdu, ancak bir büyük öğretmeni var: yenilgi öğretmen.

Başlangıç olmadığı gibi, son da yoktur. Bir kadın, bir dost, bir kent bir kerede terk edilemez. Hepsi birbirine benzer zaten.

Kapı hiç durmadan çaldı ve ben hiç durmadan aldırmadım. Bi tek sen gelsen açardım ama ben senin bana gelebileceğine hiç inanmadım.

Ve aynı ihtirasla tekrar ediyorum yine. onlar ki; toprakta karınca, şu da balık, havada kuş kadar çokturlar. korkak, cesur, cahil ve çocukturlar.

Gerçek aşk, hiçbir şey yapmamaktır. bir şeyler yapmak kolay; aramak, ağlamak, yalvarmak, kızmak, yalan söylemek, dünyayı yerinden oynatmak. zor olan bunların hepsini yapmaya gücün yetecekken hiçbir şey yapmamaktır. beklemektir zor olan, herhangi bir beklentiye sığınıp yaslanmadan beklemek. hiçbir şey ummadan, hiçbir şeyi değiştirmeye kalkmadan, gücünü sadece masumiyetten alan ve sabırla beslenen.

Zaman bazen kuş gibi uçarak, bazen de solucan gibi sürünerek geçer. Ama insanın özellikle en çok hoşuna giden şey, zamanın çabuk mu, yoksa ağır mı geçtiğini fark bile etmemesidir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste