Kimler geldi hayatımdan kimler geçti. Hiçbirisi hasretini gidermedi. En güzel...

söz kimin

Bu sayfada Türk şarkıcı Ajda Pekkan tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ajda Pekkan şöyle demiştir: Kimler geldi hayatımdan kimler geçti. Hiçbirisi hasretini gidermedi. En güzel... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Ajda Pekkan

Kimler geldi hayatımdan kimler geçti. Hiçbirisi hasretini gidermedi. En güzeli senin kadar senin kadar sevilmedi. Kimler geldi kimler geçti.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Kolay olmayacak seni unutmak, belki gece gündüz ağlayacağım, ne olursa olsun artık sevgilim, sensiz yaşamaya alışacağım.

Moral, benim gibi bir adam için hiçbir şey ifade etmez.

Krallara gösterilen saygının daha fazlası, daha içteni halka gösterilmedikçe, demokrasi halkı sömürmenin bir başka biçimi olmakla kalır. Halkı güdülecek bir sürü sayanların elbette kasaplarla alışverişi olacaktır.

'Benim için sanat kesretle vahdet arasındaki köprüdür. Allah'ın, insanı yaratışındaki gayeyi idrak çabasıdır. O yüzden de ışığa gitmeden, gölgeli yanlarımızla yüzleşmek çok mühim'

İnsanları tedirgin eden , olan biten değil, olan bitenle ilgili inandıkları.

Herkes' her yerde hazır bulunur, ama insanın karar vermesi gerektiği yerde 'herkes' ortadan çekilmiştir. Fakat kararlar önceden herkesçe verildiği için 'herkes' insanın sorumluluğunu alır. 'Herkes' kolayca her şeyin sorumluluğunu yüklenebilir, çünkü bu alanda yapılıp edilmiş olanlardan ötürü hiç kimseden tek başına kendisini sorumlu sayması beklenmez. Yapılıp edilenlerden sorumlu hep 'herkes' ya da 'hiç kimse'dir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste