Kendi sonunun acı bir son olmasından korkanlar, isyan etmektense mizah yapmay...

söz kimin

Bu sayfada Şair ve yazar İsmet Özel tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. İsmet Özel şöyle demiştir: Kendi sonunun acı bir son olmasından korkanlar, isyan etmektense mizah yapmay... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

İsmet Özel

Kendi sonunun acı bir son olmasından korkanlar, isyan etmektense mizah yapmayı tercih ederler. Mizah cesaret istemez.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Korkuyla arkamıza veya öfkeyle önümüze değil, bilinçle etrafımıza bakalım.

Tahta üzerinde sadece iyi hamleler önem taşır.

Hiç adil olamamaktansa geçici bencillik daha iyidir.

Biz ölümün tehlikelerle dolu bir hayattan ebedi nimet ve saadetlerle dolu gerçek bir hayata geçiş köprüsü olduğunu biliyoruz...

Someone Like You Yerleştiğini duydum Bir kız bulduğunu ve evlendiğini Rüyalarının gerçek olduğunu duydum Sanırım o, sana benim vermediğim şeyleri verdi Eski dostum, neden bu kadar utangaçsın? Ben senin gibi yalanı gizleyecek ya da ondan saklanacak değilim Ansızın, davetsiz, ortaya çıkmaktan nefret ediyorum Ama uzak duramadım, savaşamadım Yüzümü göreceğini Ve bunun sana benim için henüz bitmediğini hatırlatacağını umdum Aldırma, senin gibi birini bulacağım enin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım"Bazen aşkla biter, bazense acıyla" dediğini hatırlıyorum Bazen aşkla biter, bazense acıyla, evet. Zamanın nasıl akıp gittiğini bilirsin Sadece dündü seninle hayatımızın zamanı Doğduk ve büyüdük yazın sisinde Mecbur kaldık zafer günümüzün sisine Ansızın, davetsiz, ortaya çıkmaktan nefret ediyorum Ama uzak duramadım, savaşamadım Yüzümü göreceğin iVe bunun sana benim için henüz bitmediğini hatırlatacağını umdum Aldırma, senin gibi birini bulacağım Senin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım"Bazen aşkla biter, bazense acıyla" dediğini hatırlıyorum Bazen aşkla biter, bazense acıyla, evet. Hiçbir şey kıyaslanamaz, endişe ya da aldırış yok Pişmanlıklar, hatalar meydana getirilmiş hatıralarKim bunun böyle acı tatlı olduğunu bilebilirdi? Aldırma, senin gibi birini bulacağım Senin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım"Bazen aşkla biter, bazense acıyla" dediğini hatırlıyorum Aldırma, senin gibi birini bulacağım Senin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım 'Bazen aşkla biter, bazense acıyla' dediğini hatırlıyorumBazen aşkla biter, bazense acıyla, evet.

Her şey hakkında bir şey öğrenmeye ve bir şey hakkındaki her şeyi öğrenmeye çalışın.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste