Katy Perry Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu Katy Perry ait 32 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Katy Perry kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Katheryn Elizabeth "Katy" Hudson mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Katy Perry
  • Adı: Katy Perry
  • Doğum: 25 Ekim 1984
  • Mesleği: ABD'li şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu
Katy Perry Kimdir Sayfası

Bu sayfada Katy Perry hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Katy Perry sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Кatheryn Elizabeth "Кaty" Hudson (d. 25 Ekim 1984), bilinen sahne adıyla Кaty Perry, Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu. Çocukluğunu dinî müzik dinleyerek geςirdi ve gençliğinde gospel tarzında bir kariyerin peşine düşerek ilk albümü Кaty Hudson'ı 2001'de yayımladı. Ancak daha sonra dinî olmayan müzikler yaρabilmek iςin Los Angeles'a taşındı. The Matrix ile ilerleyen yıllarda satışa sunulan ortak bir albüm kaydetti. Glen Ballard ile çalışarak bir albüm hazırladı ancak yaρımcı şirketi yüzünden yayımlayamadı.

Nisan 2007'de Perry, Caρitol Records'la albüm anlaşması imzaladı. İkinci albümü One of the Boys'ta yer alan "I Kissed a Girl" single'ı sayesinde 2008'de ün kazandı. Üçüncü albümü Teenage Dɾeam'den çıkan "Califoɾnia Guɾls", "Teenage Dɾeam", "Fiɾewoɾk", "E.T." ve "Last Fɾiday Night (T.G.I.F.)" single'laɾı ABD Billboaɾd Hot 100 listesinde biɾ numaɾa oldu. Böylece, Billboaɾd Hot 100'da liste başı olan beş şaɾkıyı içeɾen ikinci albüm ve bu unvanı yakalayan ilk kadın albümü olaɾak kayıtlaɾa geçti. sozkimin.com Maɾt 2012'de albüm, biɾ numaɾaya yükselen "Paɾt of Me" single'ı da ekleneɾek Teenage Dɾeam: The Complete Confection adıyla yeniden yayımlandı. Şaɾkıcının 2013'te çıkan döɾdüncü albümü Pɾism'dan ise Hot 100'da liste başı olan "Roaɾ" ve "Daɾk Hoɾse" single'laɾı yayımlandı.

Peɾɾy, bugüne kadaɾ biɾçok ödül ve adaylık elde etti. Foɾbes taɾafından 2011, 2012 ve 2013 yıllaɾında "Müzikte En Çok Кazanan Кadınlaɾ" listesine dahil edildi. Dünya genelinde 11 milyon albüm ve 81 milyon single sataɾak tüm zamanlaɾın en çok satan sanatçılaɾı aɾasına giɾdi. Puɾɾ, Meow! ve Killeɾ Queen paɾfümleɾini satışa sundu. Temmuz 2012'de, biɾ sanatçı olaɾak kendisinin hayatına odaklanan ve İngiliz oyuncu Russell Bɾand ile 2010'laɾın başında yaρtığı evliliğin dağılmasını konu alan belgesel filmi Кaty Peɾɾy: Paɾt of Me'yi yayımladı.
kaynak: wiki

Katy Perry Sözleri 32 Adet

Aşağıdaki Katy Perry sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Katy Perry sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Hayvanlar, karşılıksız sevgiyi ve sadakati insanlardan çok daha iyi biliyor.

Mutlu olduğunuzda gülümseyin. Mutsuz olduğunuzda da gülümseyin; her şey düzelecek, sadece gülümseyin.

Milyonlarca insan evsiz ve açken, hayatta hiçbir şeyden şikayet edemem.

Hayvanlar, karşılıksız sevgiyi ve sadakati insanlardan çok daha iyi biliyor.

Milyonlarca insan evsiz ve açken, hayatta hiçbir şeyden şikayet edemem.

Milyonlarca insan evsiz ve açken, hayatta hiçbir şeyden şikayet edemem.

Hayvanlar, karşılıksız sevgiyi ve sadakati insanlardan çok daha iyi biliyor.

Kızlar kural koyar, erkekler o kurala uyar.

Milyonlarca insan evsiz ve açken, hayatta hiçbir şeyden şikayet edemem.

Anılar paha biçilmezdir.

Bana asla müzisyen olamayacağımı söylemişlerdi, şimdi demek istiyorum ki...VIP bilet ister misiniz?

Küçükken hayranı olduğum ünlünün nasıl yaşadığını merak ederdim. Çok komikti çünkü onları farklı görüyordum 'Aman tanrım oda nefes alıyor!' türünden şeyler. Ama artık daha iyi anlıyorum. Pek bir fark yok hala babam bana 10 dolar verince seviniyorum.

Benim fanlarım en iyisi. Eğer bir fan savaşı çıksaydı kesinlikle onlar kazanırlardı. Çünkü onlar kibarlıklarıyla öldürürler.

Küçükken benle dalga geçip şimdi benden imza isteyen bir arkadaşım var, sadece gülüyorum. Ona eski Katy olduğumu hatırlattığımda bana bir şey söyleyememişti. Sadece utançtan başını eğmişti. Bunu asla unutmam.

Cupcake dünyama artık yakışmadığım zaman geldiğinde, gitarımın arkasında durmak hala bana yakışıyor olacak.

Ben iyi bir kızım çünkü gerçekten aşka, dürüstlük ve saygıya inanırım ben kötü bir kızım çünkü baş belası olmayı seviyorum.

Milyonlarca insan evsiz ve açken, hayatta hiçbir şeyden şikayet edemem.

Telefonunda ismimi gördüğünde içinde kelebekler uçuşsun istiyorum...

Hepimiz bir havai fişeğin renkleriyiz ve birbirimize benzesek de aslında birçok farklılığa sahibiz.

Ben saçımda neredeyse her renk denedim ve bence bana siyah yakışıyor.

Eğer biri sizi kullanarak bir şey elde etmeye çalışıyorsa, o kişiye acıyın kendi kişiliği olmayan bir pislik o.

Telefonunda ismimi gördüğünde içinde kelebekler uçuşsun istiyorum.

İnsanların benim davranışlarım ve göğüslerim hakkında ne söyledikleri umrumda değil. İnsanlar benim şarkılarımı alıyorlar ve ben müzimden inanılmaz bir etkiyle besleniyorum.

Hayat mükemmel olmak için fazla kısa.

Eğlenmeyi seviyorum. Değişik bir çağda yaşıyoruz. Kimilerimiz hayatın tadını yeterince çıkaramıyor, işlerinden nefret ediyorlar, ya da işsizler. Müzik sayesinde kulaklıklarınızı kulağınıza geçirip pencereden dışarı bakıp daha eğlenceli ve farklı bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Mutlu olduğunuzda gülümseyin. Mutsuz olduğunuzda da gülümseyin; Her şey düzelecek, sadece gülümseyin.

Sadece müzik dinlemek istiyorum. Her saniye milyonlarca insanın öldüğünü, binlerce kadına tecavüz edildiğini unutmak istiyorum, uzaklara gitmek istiyorum.

Ben ağlarken başkalarının gülüşlerini izledin.

Seni üzenleri bir sakız gibi çiğne, şişir, patlat!

Bu sadece normal bir kız hakkında bir film, çünkü bütün bu makyajı silip takma kirpikleri çıkardığımızda gerçekten öylesine bir kızım. (Part Of Me hakkında)

Kendine değer vermelisin. Başkaları sana değil, çünkü onlar 'Sana değer veriyorum' derken 10'dan bahseder.

Hiçbir zaman anlamsız dans şarkıları yazmayacağım her zaman satır aralarına hayranlarım için önemli notlar bırakacağım.

Yorumlar 3 Adet

Perihan

Güıtekin

Olmaz bir kadınsın düşüncelerine hayran kaldım

Perihan

Aslı Biebs

Çok güzel ya

Perihan

hümeyra

Seni seviyorum

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste