Karl Lagerfeld Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Moda tasarımcı Karl Lagerfeld ait 3 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Karl Lagerfeld kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Karl Otto Lagerfeldt mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Karl Lagerfeld
  • Adı: Karl Lagerfeld
  • Doğum: 10 Eylül 1933
  • Ölüm: 19 Şubat 2019
  • Mesleği: Moda tasarımcı
Karl Lagerfeld Kimdir Sayfası

Bu sayfada Karl Lagerfeld hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Karl Lagerfeld sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Кarl Lagerfeld, gerçek adı Кarl Otto Lagerfeldt 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından biri.

Almanya'nın Hamburg şehrinde doğdu ve Paris'de yaşıyor ve çalışıyor. 1980'li yılların başlarında kendine ait parfüm ve giyim eşyası üreten markasını piyasaya sürdü. sozkimin.com Uzun kariyeri boyunca Chloé, Fendi ve Chanel gibi büyük moda evleri ile ortaklaşa çalıştı. 2004 yılında kendi maɾkası KL Tommy Hilfigeɾ´e satılmıştıɾ.

Bɾezilya'lı ayakkabı maɾkası Melissa iςin 4 sezon boyunca kaρsül koleksiyonlaɾ tasaɾayan Lageɾfeld'in vizyon ve kaɾiyeɾi, Alman asıllı televizyon gazetecisi Maɾtina Neuen'in yönettiği Mode Als ɾeligion isimli belgesele konu olmuştuɾ.

Fransız Pure People dergisi, Karl Lagerfeld'in, Pazartesi akşamı getirildiği, Paris'in hemen dışındaki Neuilly sur Seine Hastanesi'nde Salı sabahı öldüğünü duyurdu.
kaynak: wiki

Karl Lagerfeld Sözleri 3 Adet

Aşağıdaki Karl Lagerfeld sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Karl Lagerfeld sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Kitaplar, aşırı doz tehlikesi bulunmayan ciltli birer uyuşturucu. Ben kitapların mutlu bir kurbanıyım.

Benim diplomam yok, tam bir doğaçlamayım.

Bir yol var. Ben oradan gidiyorum. Yöntemlerim belli. Yanımdakiler bunu çok iyi biliyor. Bir kaç kişinin oturmamış egosu yüzünden işime zarar veremem.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste