Kalp sevginin çeşitli ifadeleri olan pek çok duygu yayar; sıcaklık, sevecenli...

söz kimin

Bu sayfada Yogi Bhajan tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Yogi Bhajan şöyle demiştir: Kalp sevginin çeşitli ifadeleri olan pek çok duygu yayar; sıcaklık, sevecenli... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Kalp sevginin çeşitli ifadeleri olan pek çok duygu yayar; sıcaklık, sevecenlik, ihtiras iyilik , nefret. Dünyadaki her duygu kalp merkezinden yayılır. Bu nedenle en güçlü ve eğer sezgilerimizle yönlendirmezsek en tehlikeli merkezdir. Hayatımızı çoğunlukla kalbimiz yüzünden karmaşıklaştırırız. Hayata, zenginlik, derinlik ve anlam veren bu merkezdir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Çocuklar pahalı şeyler istemezler. Buna ihtiyaçları yoktur. Çocuklar içine sevgi kattıkları şeyleri zenginleştirirler. Büyükler bunu fark edemezler.

Herkes kendi geçmişini, kalbiyle bildiği bir kitabın sayfaları gibi kapalı tutar ve dostları sadece onun başlığını okuyabilir.

Bilinmeyen bir düşman, bilinen on düşmandan daha tehlikelidir.

İşlediklerinin daima sonunu düşün ve böylece din evin onarılmış olsun

İblis düzeninin köklerini, gövdesini, dallarını, uzantılarını bilmeyen kişi olayların dış yüzüne takılır, büyük resmi göremez.

Her yeni düşünce, her yeni inanç kendinden öncekileri taşır içerisinde.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste