Justin ilk kez elimi tuttuğunda çok heyecanlanmıştım. Bana sakin olmamı söyle...

söz kimin

Bu sayfada ABD'li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Selena Gomez şöyle demiştir: Justin ilk kez elimi tuttuğunda çok heyecanlanmıştım. Bana sakin olmamı söyle... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Selena Gomez

Justin ilk kez elimi tuttuğunda çok heyecanlanmıştım. Bana sakin olmamı söylemişti.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bobi git eski günleri getir bana.

Büyüklük bataklıkta büyür, Picasso'nun genelev kapılarındaki halini hatırlayın.

Senin gelişinin bile artık benim için hiç önemi yok. Okula bile gidemiyorum ben. Hiçbir şey yok, hiçbir şey gerçek değil. Sonunda sen de benim için böylesi bir acı olacaksan, sen de yoksun.

Başarılı olana kadar vazgeçmeyeceğim. Bu dünyaya yenilmeye gelmedim ve damarlarımda yenilgi de akmıyor. Ben çoban tarafından güdülmeyi bekleyen bir koyun da değilim. Ben aslanım ve koyunlarla yürümeyi, konuşmayı ve uyumayı da reddettim. Başarılı olana kadar vazgeçmeyeceğim.

Bilginin, deyim yerindeyse, görme ya da işitmeden çok koklamaya özgü bir niteliği vardır; kokular da, bilgi gibi, yok edilemez; yalnızca daha güçlü kokularla bastırılarak 'duyulmaması' sağlanır.

Geçmiş yaşanmış ve bitmiş, değiştirilemez. Yaşayabildiğimiz tek an, bu an. Bu andan geçmişe ait bir anının öfkesini sürdürüyorsak, bu anın gerçek deneyimini yaşayamıyoruz demektir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste