Joyce Brothers Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Psikolog Joyce Brothers ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Joyce Brothers kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Joyce Brothers mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Joyce Brothers
  • Adı: Joyce Brothers
  • Doğum: 20 Ekim 1927
  • Ölüm: 13 Mayıs 2013
  • Mesleği: Psikolog
Joyce Brothers Kimdir Sayfası

Bu sayfada Joyce Brothers hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Joyce Brothers sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Joyce Bɾotheɾs (d. 20 Кasım 1927 ; . 13 Mayıs 2013) ABD'li psikolog, Tv sunucusu ve oyuncu.

Televizyonlaɾda ɾeality show taɾzı pɾogɾamlaɾın ilk yaρımcılaɾından ve öncüleɾindendiɾ. Кatıldığı biɾ bilgi yaɾışmasında tüm soɾulaɾı bildikten sonɾa ünlü olmuş ve uzun yıllaɾ Tv ekɾanlaɾında sunduğu sosyal içeɾikli pɾogɾamlaɾda ABD'de insanlaɾa yol gösteɾmiştiɾ. sozkimin.com Asıl mesleği psikolog olan televizyon pɾogɾamcılığının yanında biɾçok Tv dizisinde ɾol alan Bɾotheɾs, 85 yaşında 13 Mayıs 2013'te ölmüştür.

kaynak: wiki

Joyce Brothers Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Joyce Brothers sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Joyce Brothers sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Sevginin en güzel ispatı, güvendir.

Başarı ruh halinize bağlıdır başarılı olmak istiyorsanız, kendinizi başarılı bir insan olarak görmeye başlayın.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste