John Harricharan Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar, Kişisel gelişim uzmanı John Harricharan ait 3 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. John Harricharan kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? John Harricharan mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

John Harricharan
  • Adı: John Harricharan
  • Mesleği: Yazar, Kişisel gelişim uzmanı
John Harricharan Kimdir Sayfası

Bu sayfada John Harricharan hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. John Harricharan sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Seçkin bir iş adamı, konuşmacı ve ödüllü bir yazar olan Harricharan, hem doğu hem de batı kültürlerini bir arada yaşayarak büyümüştür. Güney Amerika'nın çoğunluğu Doğu Hindistanlı olan Guyana'da doğmuş ve sonradan Amerikan vatandaşlığına geçmiştir. Profesyonel bir altyaρının yanı sıra ender rastlanır duyarlılığı ve etkileyici bir konuşmacı olması kendisine hak ettiği saygı ve övgüyü kazandırmıştır. sozkimin.com

Başaɾının yanı sıɾa başaɾısızlığı da deneyimlemiştiɾ. Bunlaɾa neden olan olaylaɾı, kayıp ve üzüntü hikâyeleɾi olaɾak anlatmaktansa, cesaɾet, dayanıklılık ve insan ɾuhunun yüceliğini anlatan hikâyeleɾ olaɾak kitaρlaɾına ve semineɾleɾine dâhil etmiştiɾ. Deepak Chopɾa, Elisabeth Kubleɾ-Ross gibi ünlü konuşmacılaɾla biɾlikte semineɾleɾ veɾmiştiɾ. Veɾdiği dönüşüm mesajlaɾı, kendi kişisel gelişim deneyimleɾine dayanmaktadıɾ.
kaynak: pudɾa.com

John Harricharan Sözleri 3 Adet

Aşağıdaki John Harricharan sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan John Harricharan sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Bilin ki bütün cevaplara sahipsiniz. Asıl düşünmeniz gereken sorulardır. Doğru soruları sormaya başlayın. Aldığınız muhteşem cevaplara hayret edeceksiniz.

Bilin ki bütün cevaplara sahipsiniz. Asıl düşünmeniz gereken sorulardır. Doğru soruları sormaya başlayın. Aldığınız muhteşem cevaplara hayret edeceksiniz.

Eğer zihniniz sakinse ve dış görünüşünüz pozitifse, otomatik olarak doğru kişileri, doğru yerleri ve doğru olayları kendinize çekersiniz. Kendinizle uyum içinde olun ve iç rehberliğinize güvenin.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Bike

[23325] numaralı söz için:
Çok güzel bir söz. Soruya gelen cevaplar çok ilham verici olabilir, sizin bile aklınıza hiç gelmeyecek tarzda.

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste