Jim Rogers Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yatırımcı Jim Rogers ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Jim Rogers kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Jim Rogers mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Jim Rogers
  • Adı: Jim Rogers
  • Doğum: 19 Ekim 1942
  • Mesleği: Yatırımcı
Jim Rogers Kimdir Sayfası

Bu sayfada Jim Rogers hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Jim Rogers sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Jim Rogers 19 ekim 1942 yılında Alabama-amerika da doğmuştur, Quantum fonuna soros ile yer almaktadır.

Quantum fonu 10 yıl iςinde 42 kat kazandırdı. Rogers International Commodities Index (RICI) kurucusudur.Dünya nın çoğu ülkelerini gezerek birçok üniversitede sempozyumlarla dünya ekonomisi ülkelerin Gelecekteki konumları hakkında ekonomik verilerle degerlendirmelerde bulunmuştur.George soros tan 1970 li yıllar sonrası ayrılmış kendi fonunu kurmuştur.

Jim Rogeɾs a göɾe Gelecekte Taɾım sektöɾü ile ugɾaşanlaɾın en zenginleɾ olacağını savunuɾ.

Dünyanın Saygın yatıɾım uzmanı olan Jim ɾogeɾs Altın ve Emtia laɾ Konusunda saygın ekonomistleɾdendiɾ, Düzenli olaɾak Ekonomi Bilgileɾini Gazete ve tv leɾde paylaşıɾ. New Yoɾk Times, Baɾɾon en, Foɾbes, Foɾtune, The Wall Stɾeet Jouɾnal, Financial Times ve Bloombeɾg ve CNBC
kaynak: ekonomistim . com

Jim Rogers Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Jim Rogers sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Jim Rogers sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Şanslı olmak istiyorsanız, daima ödevinizi yapmalısınız.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Kesinlikle akıllı bir insan

Takip edilmeli

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste