Jean Kerr Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li yazar Jean Kerr ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Jean Kerr kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Jean Kerr mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Jean Kerr
  • Adı: Jean Kerr
  • Doğum: 10 Temmuz 1922
  • Ölüm: 5 Ocak 2003
  • Mesleği: ABD'li yazar
Jean Kerr Kimdir Sayfası

Bu sayfada Jean Kerr hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Jean Kerr sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Jean Kerr (10 Temmuz 1922 - 5 Ocak 2003) bir İrlandalı-Amerikalı yazar ve oyun yazarı Scranton, Pennsylvania ve en iyi onun mizahi en çok satanlar bilinen, Daisies yemem Lütfen doğumlu ve Hearts ve Meryem oyunlar Kral oldu Mary.

Tom ve Kitty Collins Bridget Jean Scranton Collins, Pensilvanya doğumlu Kerr Scranton Elektrik Caddesi üzerinde büyüdü ve Marywood Ruhban, onun mizahi öykü konu Кatıldığı "Mayıs Ben Kraliçe." O Scranton Marywood Koleji bir lisans diploması aldı ve daha sonra onun master derecesini aldı ve daha sonra Profesör Walter Kerr-tanıştı Amerika Кatolik Üniversitesi, katıldı. Daha sonra bilinen New York tiyatro eleştirmeni olmak iςin gitti Kerr, evli, Ve Altı çocukları-Christopher, ikizler Colin ve John Gilbert, Gregory ve Kitty vardı. sozkimin.com Kerrs Jean Larchmont yerleşmeden önce, 'Gönül Kralı' yazdı New Rochelle, New York'ta ev satın aldı. O 2003 yılında pnömoni, White Plains, New York'ta öldü.
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı bir kaynaktan Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

Jean Kerr Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Jean Kerr sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Jean Kerr sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Bir erkekle evlenmek uzun süredir vitrinde gözünüze takılmış bir şeyi satın almaya benzer. Çok hoşunuza gider, ama eve gelir gelmez evdeki hiçbir şeye uymadığını fark edersiniz.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste