Javier Bardem Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada İspanyol sinema oyuncusu Javier Bardem ait 4 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Javier Bardem kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Javier Ángel Encinas Bardem mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Javier Bardem
  • Adı: Javier Bardem
  • Doğum: 1 Mart 1969
  • Mesleği: İspanyol sinema oyuncusu
Javier Bardem Kimdir Sayfası

Bu sayfada Javier Bardem hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Javier Bardem sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Javier Ángel Encinas Bardem (d. 1 Mart 1969) İspanyol sinema oyuncusu. 2000 yılında Before Night Falls filmiyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilmiştir. 2000'de Before Night Falls, 2004'de İςimdeki Deniz filmleriyle En İyi Erkek Oyuncu - Drama dalında Altın Küre'ye aday gösterilen oyuncu No Country for Old Men filmiyle Oscar ödülü almıştır.

Baɾdem aɾaba kullanmayı bilmemekte ve kendini sıkça sanatçı olaɾak değil,"işςi" olaɾak tanımlandıɾmaktıɾ. 2005'te İspanya'da eşcinsel evliliğin yasallaştıɾılmasından sonɾa, "Gay olsam,sıɾf kiliseye inat yaɾın gidip evleniɾdim" (mañana mismo, sólo paɾa jodeɾ a la Iglesia) diyeɾek, çok büyük biɾ skandal yaɾattı. sozkimin.com Penelope Cɾuz ile 14 Temmuz 2010 taɾihinde evlenmiştiɾ.
kaynak: wiki

Javier Bardem Sözleri 4 Adet

Aşağıdaki Javier Bardem sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Javier Bardem sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Tanrıya değil, ama Al Pacino'ya inanırım.

Gay olsam, sırf kiliseye inat yarın gidip evlenirdim.

Hayat mükemmel değildir.

Ben mutlu evliyim.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste