James Kenneth Morrow Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li bilim kurgu yazarı James Kenneth Morrow ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. James Kenneth Morrow kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? James K. Morrow mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

James Kenneth Morrow
  • Adı: James Kenneth Morrow
  • Doğum: 17 Mart 1947
  • Mesleği: ABD'li bilim kurgu yazarı
James Kenneth Morrow Kimdir Sayfası

Bu sayfada James Kenneth Morrow hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. James Kenneth Morrow sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

(17 Mart 1947 doğumlu) James Morrow bir kurgu yazarıdır. Bir kendini tarif "bilimsel hümanist", onun işi organize din ve hümanizm ve ateizm unsurlarını satirises.

Кarısı Кathryn Smith Morrow, oğlu Christopher, ve onların köpekleri ile State College, Pensilvanya yaşıyor. Onun kuzeni gazeteci Lance Morrow olduğunu. sozkimin.com
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı kaynaktan Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

James Kenneth Morrow Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki James Kenneth Morrow sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan James Kenneth Morrow sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Tesadüf olmayan bir evren bir derece garip bir yer xxx olurdu.

Siperlerde ateist olmaz, ateizme karşı bir argüman değildir, siperlere karşı bir argümandır.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste