İnsanların gözlerini uzatacakları zaman gelecektir. Dünya gibi gezegenleri gö...

söz kimin

Bu sayfada Tasarımcı, gök bilimci, geometri uzmanı ve çağının en tanınmış mimarı Christopher Wren tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Christopher Wren şöyle demiştir: İnsanların gözlerini uzatacakları zaman gelecektir. Dünya gibi gezegenleri gö... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Christopher Wren

İnsanların gözlerini uzatacakları zaman gelecektir. Dünya gibi gezegenleri görmek için.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Yeri göğü yaratan tanrınız şahidim olmasın. O kendi yarattığı adaletsiz dünyayı izlemekle zaten bir suçludur. Bana dünyalı halklar şahit olsun, ezilenler.

Aşk, Türkler'de yaygın bir hastalıktır, zorunluluktan, görmemişlikten kaynaklanır. Zorunluluk, Türkler'de hayatın tamamıdır. Batılı, yılbaşı gecesini sever, havai fişekler patlar, kadınlar kimi bulursa çıkar, herkes öpüşür, birbirine sarılır. Türkler de yılbaşını kutlamak durumunda kaldılar. Ancak, ne yaptıkları belli değil, kendilerini içmek ve eğlenmek zorunda hissediyorlar. Hissettikçe gerginlik yaratılıyor. Asıl gerginlik, hayatın başlangıcında aşk ile ortaya çıkıyor. Karşı cinsi tanımayan aşık oluyor, yokluk hastalığı olarak ortaya çıkıyor. Türkler, istedikleri adam ve kadınla evlenemiyorlar. Herkes birini istiyor ve o biri gidip başkasıyla evleniyor.

Herhangi bir sorunu çözmek istiyorsanız şu üç soruyu kendinize sorun: Ne yapabilirim? Ne okuyabilirim? Kime sorabilirim?

Hayatımdan gitmeyi tercih edenler için, dönüş seferleri sonsuza dek iptal edilmiştir.

Yarın: Umutların, kestirimlerin, beklentilerin iskambil piramidi!

Hiçbir şey bu kuduran garip dünyada yalnız kalmak, bu kudurmuşluk karşısında ayrı durmak kadar güzel değildir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste