İnsanlar bu güvensiz dünyada güvenlik istiyor....

söz kimin

Bu sayfada Fotoğrafçı David Bailey tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. David Bailey şöyle demiştir: İnsanlar bu güvensiz dünyada güvenlik istiyor.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

David Bailey

İnsanlar bu güvensiz dünyada güvenlik istiyor.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İşte burada duruyor: atomların oluşturduğu bir bilinç, meraklı bir madde. Denizin kenarında duruyor ve düşünüyor: ben. Atomların evreni, evren içerisinde bir atomdan ibaretim!

Karpuz yata yata büyür, futbolcu oynaya oynaya oynar.

Benim görüşüme göre, tüm atomun yapısı, bütün parçaları birbirine bağlı bir bireydi ve bir spektral çizginin yayılması bana, birkaç elektrik kantının tutarlılığı ve işbirliğinin bir sonucu olarak geldi.

Eski sevgilinin yine deneyelim çabasıyla, deneme süresi biten virüs programnin süresini uzatmaya çalışan kişinin çabası aynı..

Pişmanlık alışkanlığın öldürdüğü geçici bir duygudur. İşlenilen tek bir cinayet vicdanımızı sızlatabilir. Ama cinayet çoğalınca, onlarca yüzlerce kez tekrarlanınca vicdan susar.

Köylüler yağmur duasına çıkarlar. Sadece bir tanesi yanına şemsiye almıştır. İşte iman budur.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste