İnsancıl kesim diye bir şeyin gerçek olabileceğini düşünüyor musunuz ? Sizce ...

söz kimin

Bu sayfada Hayvan hakları savunucusu Gary Yourofsky tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Gary Yourofsky şöyle demiştir: İnsancıl kesim diye bir şeyin gerçek olabileceğini düşünüyor musunuz ? Sizce ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Gary Yourofsky

İnsancıl kesim diye bir şeyin gerçek olabileceğini düşünüyor musunuz ? Sizce insancılın tanımı ne ? Mezbahalarda psikolojik ve fiziksel suistimal, işkence, parçalama ve cinayetin dışında hayvanların başına ne geldiğini düşünüyorsunuz ? Göbeklerinin gıdıklandığını ve popolarına şaplak indirildiğini mi zannediyorsunuz ? Ve eğer insancıl kesim diye bir şey olduğunu düşünüyorsanız merak ediyorum insancıl tecavüz diye bir şey olduğuna da inanıyor musunuz? İnsancıl çocuk tacizi ? İnsancıl kölelik ? Peki ya insancıl soykırım?

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Sevmek çiftleşmek değil, tekleşmektir.

Seni seviyorum 1 cümle 2 kelime 13 harf 2 insan ve bir aptal..

Kadere inanan insan tesadüfe inanmaz. Tesadüfe inanan adamsa kaderini kendi elinde tutamaz.

Kimi sevsem sensin.

İlahi bir desteğe güveniyorum; ihtiyacımız olan her şeyi doğru zamanda hiç güçlük çekmeden daima aldık. Ben çalışmalarımızın tanrı'nın koruyuculuğunun bir parçası olduğuna inanıyorum.

Büyük kalarak yaşamanın şartı odur ki her küçüğün kim olduğunu bilesin.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste