İnsan sever, yaptığı hayır aradaki mesafenin karesiyle doğru orantılı olan ki...

söz kimin

Bu sayfada George Eliot tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. George Eliot şöyle demiştir: İnsan sever, yaptığı hayır aradaki mesafenin karesiyle doğru orantılı olan ki... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

İnsan sever, yaptığı hayır aradaki mesafenin karesiyle doğru orantılı olan kişidir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Sosyallikte sembol kullanma, çarpıtma, acımasızlık ve kırılganlık, yalnızlıkta ise kabullenme, işaret kullanma, merhamet, meşru müdafa ve dayanıklılık vardır.

dünyanın tüm taşkın suları yeniden kıyılara ulaştığında ayrılan suların köpüklerinden toprağa sessizce aşk süzüldü zamanından önce havaya karıştı üç aşağı beş yukarı

son telsiz konuşmaları - Cengiz Yüzbaşım, uçağından dumanlar yükseliyor, atla. (Ütğm. Öztarhan) - Yüzbaşım, Cayır cayır yanıyorsun, atla. (Ütğm. Öztarhan) - Tamam, atladı. (Yüzbaşı Konedralı) - Paraşütü açıldı. (Ütğm. Öztarhan)

İnsanlar hep birinin peşinden koşarlar ,ama dönüp kendi peşinden koşanlara hiç bakmazlar..

İlk izlenim çok önemlidir. İlk iki dakika kocaman bir yüreği var sanırsın. Sonra bir ömür o yürekte ilk iki dakikayı ararsın.

Önünde birçok yollar var: politika bunlardan biri. Belki en aldatıcı olduğu için en cazibi. Mutlakın ve sonsuzun rüyası. Mukaddes bir abes. Bana sorarsan kütüphanene dön, yani kitap ol. Aydınlan ve aydınlat.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste