İnce diplomatik alana Başbakan Hamas aşkıyla girdi ve Ortalığı allak bullak e...

söz kimin

Bu sayfada Türk avukat ve siyasetçi Deniz Baykal tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Deniz Baykal şöyle demiştir: İnce diplomatik alana Başbakan Hamas aşkıyla girdi ve Ortalığı allak bullak e... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Deniz Baykal

İnce diplomatik alana Başbakan Hamas aşkıyla girdi ve Ortalığı allak bullak etti.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Geç yaşlarda sağır olmanın kör olmaya yeğlenip yeğlenmeyeceği tartışılabilir, ama doğuştan sağırlık kesinlikle doğuştan körlükten daha ciddi bir durumdur.

Bacaklarım mesafeleri unutmalı. Eğer gönlüm daha hafif olsaydı onlar da daha istekli olurdu.

Tevazu, iki kere övünme isteğinden başka bir şey değildir.

Nice insanlar kendilerinin olmayan inanışlar için, başkalarından aldıkları, ne olduğunu bilmedikleri fikirler için ses çıkarmadan diri diri yanmışlardır.

Someone Like You Yerleştiğini duydum Bir kız bulduğunu ve evlendiğini Rüyalarının gerçek olduğunu duydum Sanırım o, sana benim vermediğim şeyleri verdi Eski dostum, neden bu kadar utangaçsın? Ben senin gibi yalanı gizleyecek ya da ondan saklanacak değilim Ansızın, davetsiz, ortaya çıkmaktan nefret ediyorum Ama uzak duramadım, savaşamadım Yüzümü göreceğini Ve bunun sana benim için henüz bitmediğini hatırlatacağını umdum Aldırma, senin gibi birini bulacağım enin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım"Bazen aşkla biter, bazense acıyla" dediğini hatırlıyorum Bazen aşkla biter, bazense acıyla, evet. Zamanın nasıl akıp gittiğini bilirsin Sadece dündü seninle hayatımızın zamanı Doğduk ve büyüdük yazın sisinde Mecbur kaldık zafer günümüzün sisine Ansızın, davetsiz, ortaya çıkmaktan nefret ediyorum Ama uzak duramadım, savaşamadım Yüzümü göreceğin iVe bunun sana benim için henüz bitmediğini hatırlatacağını umdum Aldırma, senin gibi birini bulacağım Senin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım"Bazen aşkla biter, bazense acıyla" dediğini hatırlıyorum Bazen aşkla biter, bazense acıyla, evet. Hiçbir şey kıyaslanamaz, endişe ya da aldırış yok Pişmanlıklar, hatalar meydana getirilmiş hatıralarKim bunun böyle acı tatlı olduğunu bilebilirdi? Aldırma, senin gibi birini bulacağım Senin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım"Bazen aşkla biter, bazense acıyla" dediğini hatırlıyorum Aldırma, senin gibi birini bulacağım Senin için de en iyisini diliyorum Beni unutma, yalvarırım 'Bazen aşkla biter, bazense acıyla' dediğini hatırlıyorumBazen aşkla biter, bazense acıyla, evet.

Dizlerinin üstünde yaşamaktansa, ayakta ölmek yeğdir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste