İmkansızı yapmak bir çeşit eğlencedir....

söz kimin

Bu sayfada ABD'li yapımcı, yönetmen, senarist, seslendirmen ve animatör Walt Disney tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Walt Disney şöyle demiştir: İmkansızı yapmak bir çeşit eğlencedir.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Walt Disney

İmkansızı yapmak bir çeşit eğlencedir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Kıyıda durup denizde yalpalayan gemilere bakmak hoş bir şeydir; bir şatonun penceresinden, aşağıdaki bir savaşı, savaşanların serüvenini gözlemek hoş bir şeydir; ama hiçbir şey, gerçeğin durduğu yerde -bütün o tepelerden daha yüksek, havası her zaman temi

İnsanın mükemmelliği ve aklı kızmasındadır; eğer kızarsa kızgınlığın aklına değil aklının kızgınlığına galip gelmesi lazımdır.

Altın ateşle, kadın altınla, erkek de kadınla erir.

Rahmetli babam, Adalet Cimcoz'un ağabeyi meşhur dublaj sanatçısı Ferdi Tayfur'a hayranmış. Esas Ferdi ise 4-5 yaşında sıtmadan ölen küçük kardeşim. O vefat edince bana verilmiş isim. Babam da kardeşimi kaybettikten sonra alkole başlamış zaten.

Süt, sevgi, bilgi. Bebek her şeyi içine alarak büyür. Hareket, besleme, sevme, düşünme. Aldıklarını bedenine, zihnine yayarak olgunlaşır. Altından, ağzından, elinden kaçırma. Aldıklarını tutamayarak ölür.

Cebir, Amaç için tasarlanmış ve uygun bulunan belirli işaretler ve sembollerle genel bir Hesaplama Yöntemidir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste