İmkansız bir hakikat değildir. Bir fikirdir. İmkansız bir ifade değildir, bir...

söz kimin

Bu sayfada Muhammed Ali Cinnah tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Muhammed Ali Cinnah şöyle demiştir: İmkansız bir hakikat değildir. Bir fikirdir. İmkansız bir ifade değildir, bir... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

İmkansız bir hakikat değildir. Bir fikirdir. İmkansız bir ifade değildir, bir cesarettir. İmkansız, potansiyeldir. İmkansız, geçicidir. İmkansız, hiçbir şeydir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Meşk ne ki? Ben Deniz oldum be kadın. Al eline taşları sektir üstümde ve en derinlerimden dalgalandır beni, ilk sektirmen 'Aşk' ikincisi 'Sevgi' üçüncüsü 'Alışkanlığın' olsun!

Birisi bana Star Wars'dan her bahsettiğinde buruşuyorum.

Sanıklar getirildiler. Bağlı olmayarak yerlerini aldılar. Müdafiler hazır.

Pahalılık sadece şıklığın göstergesidir.

Bazen odaya girmek için son bir kapıyı açar adam.

Akşamları oturup ağlamaklı ve yalnız Kucağımda fotoğraflar fakülte yılları Seksenlerde İstanbul'da hüzün grupları Duygu yüklü sevgililer kaçamak öpücükler Yirmi yaşın yüreğinde kaybetiği düşleri Caddeler boyunca gezdiği heyecan dolu günleri Toplanıp konuşurlardı yaşama dair geceleri Gözyaşları süzülüyor düşündükçe hepsini Anacaddede kasabanın eczanesinde şimdi Saatlerce uzaklarda metropol hayatından Gündüzleri kar hesabı sevişmenin özlemi Çocukluktu gözlerine adanan şiirleri Yirmi yaşın yüreğinde kaybettiği düşleri Caddeler boyunca gezdiği heyecan dolu günleri Toplanıp konuşurlardı yaşama dair geceleri Gözyaşları süzülüyor düşündükçe hepsini

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste