İkinci dünya savaşı sırasında churchill'in tanrı bizimle sözüne cevap. Şeytan...

söz kimin

Bu sayfada Stalin tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Stalin şöyle demiştir: İkinci dünya savaşı sırasında churchill'in tanrı bizimle sözüne cevap. Şeytan... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

İkinci dünya savaşı sırasında churchill'in tanrı bizimle sözüne cevap. Şeytan bizimle, beraber kazanacağız.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Çocuklar, müzik oyununu doğal olarak yemek kadar almalı ve bir top oyunundan türettikleri kadar zevk almalı ve bu hayatlarının başından itibaren gerçekleşmelidir.

Mamba gider!

Suç yokken suçlu arayanlar, suç varken suçlu bulamıyorlar.

Hayallerinizdeki ağacı, siz izin vermeden kesmeye kimin gücü yeter?

Kadının gelişimi, bağımsızlığı özgürlüğü kendisinden gelmelidir. İlk olarak kendisini bir obje değil, bir kişilik olarak ortaya koymalıdır. İkincisi, hayatını basit, fakat zengin ve derin kılarak; kendi bedeni üzerinde başkalarının iddia ettiği tüm haklara karşı koymalı, istemediği sürece çocuk yapmamalı, tanrının, devletin, kocasının, ailesinin bir kulu olmaya karşı çıkmalıdır. Bu da hayatın tüm karmaşıklığını ve özünü anlamaya çalışarak, yani kendini toplumun fikirlerinden ve yargılarından özgürleştirerek olur.

Hiç bir vakit yoktur ki, ilim mütalaası, hüzün ve kederi yok etmesin, ilmi mütalaa, kalbin en ince ve en gizli noktalarını harekete geçirir, insanda yüce duygular uyandırır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste