İki gitar, davul ve bası hiçbir şey yenemez....

söz kimin

Bu sayfada ABD'li rock and roll şarkıcısı ve güftecisi Lou Reed tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Lou Reed şöyle demiştir: İki gitar, davul ve bası hiçbir şey yenemez.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Lou Reed

İki gitar, davul ve bası hiçbir şey yenemez.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bazı kimseler vardır ki; bir cümlede isimleri geçtiğinde özne olduklarını bulmak için kim sorusunu değil ne sorusunu sorarım, o kadar ki değersizdirler.

Küçük şeylerden keyif alabilmek. Lüks şeyler yerine zarafet aramak. saygı istemek yerine değerli olmak. zengin olmak yerine muhtaç olmamak . sıkı çalışmak, sessizce düşünmek ve dürüst konuşmak. yıldızları, kuşları, kelebekleri ve bilgeleri, açık kalple dinle

Yaşıyorum o halde iyi değilim.

Herkesin hayalgucu tükendiğinde artık hiçkimse dünya için tehdit olmayacak.

Ulaşmak değil, yolda olmaktır hazların en büyüğü. Hakikati avuçlamak değil, ona yaklaşmak, zaman zaman değmek, ama bir ömür boyu hakikatin cemalini bir tülün arkasından seyredecek noktada olmak, işte bitimsiz bir arayışın yegane ödülü bu!

Sizi tanımadan hakkınızda konuşanlara kızmayın. Bilirsiniz; köpekler tanımadıklarına havlarlar.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste