İçimde muhakkak bir yer paramparça olmuştu ki, ağlayamıyordum....

söz kimin

Bu sayfada Türk öykü ve roman yazarı, şair Sait Faik Abasıyanık tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Sait Faik Abasıyanık şöyle demiştir: İçimde muhakkak bir yer paramparça olmuştu ki, ağlayamıyordum.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Sait Faik Abasıyanık

İçimde muhakkak bir yer paramparça olmuştu ki, ağlayamıyordum.

Yorumlar

Perihan

TayyibeMariaYILDIZ

İçimde bir yer muhakkak paramparça olmuştuki ağlayamıyordum. İşte o yer Yüreğimdi onu Senin olduğun bir Kahve içimi Şehirde patlattım her yer Yüreğim. Bass bakalım yürü nasıl yürüyeceksin Yüreğime basmadan basa basa. Belki Kaburgalarımı Köprü yaparsın ey Sevgili. Yüreğim O Şehirde kaldı ben geldim şimdi bende yarım kaldım⚖️☕☕

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Sanki önüne geçilmez bir yaratım gereksiniminin aldığı tuhaf rövanş sonucunda, geçmişe duyulan aşırı hürmet doğal olarak onun uydurulmasına yol açıyordu.

Aklımın erdiği pek çok şey var, ama hayat bunların arasında değil.

Bir öpücük bir hayatı mahvedebilir.

Öfke; geçici bir çılgınlıktır. Hükmetmeye bak yoksa o sana hükmeder.

Eğer bütün insanlığı uyandırmak istiyorsanız, bütünüyle kendinizi uyandırın. Dünyadaki acıları bitirmek istiyorsanız, içinizdeki karanlığı ve negatif enerjiyi yok edin. Aslında, dünyaya verebileceğiniz en büyük hediye, kendi değişiminizdir.

Eski günlerde tek ihtiyacın olan bir el sıkışmaktı. Bugünlerde kırk avukata ihtiyacınız var.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste