Hiçbir zaman 'Setteki tek kız olacağım için hiç eğlenceli olmayacak.' şeklind...

söz kimin

Bu sayfada Hailee Steinfeld tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Hailee Steinfeld şöyle demiştir: Hiçbir zaman 'Setteki tek kız olacağım için hiç eğlenceli olmayacak.' şeklind... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Hiçbir zaman 'Setteki tek kız olacağım için hiç eğlenceli olmayacak.' şeklinde bir düşünceye kapılmadım. Bu aklımdan bile geçmedi. Herkesle sadece çok fazla güzel vakit geçirdim zira diğer oyuncular da bir çeşit büyük çocuklardı.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Kim bilmediği bir işi yapmaya kalkışırsa, ıslahdan ziyade ifsad eder.

Benim aşkım uymaz öyle her saza.

Kendim olmalıyım, diye tekrarlıyordum. Onlara hiç aldırmadan; onların seslerine, kokularına, isteklerine, sevgilerine ve nefretlerine aldırmadan ben kendim olmalıyım; çünkü kendim olamazsam onların olmamı istedikleri biri oluyordum ve onların olmamı istedikleri o insana hiç katlanamıyorum. O dayanılmaz kişi olacağıma, hiçbir şey olmayayım ya da hiç olmayayım daha iyi diye düşünüyordum.

Biri eğer gözlerini kaçırıyorsa; emin ol ki o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.

Her şeyi yapsaydın da, seviyormuş gibi yapmasaydın keşke.

Hoştur bana senden gelen. ya gonca gül, yahut diken. ya hayattır, yahut kefen. Nârin da hoş, nurun da hoş. kahrın da hoş, lütfun da hoş.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste