Hiçbir zaman 'Setteki tek kız olacağım için hiç eğlenceli olmayacak.' şeklind...

söz kimin

Bu sayfada Amerikalı aktris Hailee Steinfeld tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Hailee Steinfeld şöyle demiştir: Hiçbir zaman 'Setteki tek kız olacağım için hiç eğlenceli olmayacak.' şeklind... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Hailee Steinfeld

Hiçbir zaman 'Setteki tek kız olacağım için hiç eğlenceli olmayacak.' şeklinde bir düşünceye kapılmadım. Bu aklımdan bile geçmedi. Herkesle sadece çok fazla güzel vakit geçirdim zira diğer oyuncular da bir çeşit büyük çocuklardı.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hazreti Âdem zürriyetiyiz. Hazret-i Muhammed Mustafa sallalhu aleyhi vesellem ümmetleriyiz. Hazreti İbrahim aleyhisselam milletindeniz. Kavmimiz ya Türktür, ya Kürt, ya Alman, ya İngiliz, ya. zararı yok. Kabirde kavimden sorulmayacağız. Kabirde sana sorulacak olan kimin zürriyetinden, kimin ümmetinden ve kimin milletinden olduğundur.

Her şey ile hiçbir şeyin ortasında aşılmaz bir uçurum vardır.

Bana güç veren zaferlerim değil, yaşamdaki yenilgilerimdir.

Güneş giremeyen eve pencere lazım.

Belki de insan kayboldu mu tam kaybolmalı; hayran olduğum Rus yazarlardan biri, bir toplantıya çok geç kaldıysanız, daha yavaş yürümenizi önerir.

Oldum olası severiz işte birilerini, bir şeyleri. Korkudan çok daha güçlü olan bu duygu sayesinde dostluklarımız ve aşkla bağlandığımız ailemiz vardır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste