Herkes derdini size anlatacak. Ama siz derdinizi sadece Allah'a anlatacaksını...

söz kimin

Bu sayfada Zübeyir Gündüzalp tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Zübeyir Gündüzalp şöyle demiştir: Herkes derdini size anlatacak. Ama siz derdinizi sadece Allah'a anlatacaksını... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Herkes derdini size anlatacak. Ama siz derdinizi sadece Allah'a anlatacaksınız.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Hikmetli bir kelime, mü'minin yitik malıdır, öyleyse ilim peşinde koşun!

Kurşuna dizilmeden! Şair olunmaz.

Gerçeğe sadık insanlar, açık olmalarından dolayı gizlisiz saklısız yaşarlar; Böyle yaşamak için gösterdikleri cesaretten dolayı da korkudan kurtulurlar.

Düşmanın ülkesi viran olacak, Türkiye büyüyüp turan olacak.

Yaşarken, toprağa yakın olun. Düşünürken, basit düşünün. anlaşmazlıklarda adil ve cömert olun. ailenizleyken her şeyinizle orada olun.

Suudi Arabistan'ı bahane ederek İslam'a ve Şeriat'a saldırıyorlar. Suudi Arabistan'a İslam hakim değil, Krallık hakim. Suudi Arabistan'a Şeriat hakim değil Aşiretlik hakim, Suudi Arabistanın Anayasası İslam Şeriat değil Suudi Kralının Uyguladığı Kanunlar Allah'ın kanunları değil, Kendi Koyduğu Kanunlardır. Ceza kanunlarını Allah'ın kitabından değil, Kendi kitabından uyguluyor, İslam ile Şeriatle Vallahi uzaktan yakından hic bir alakası yok. Kralın kanunlarına Allah'ın kanunları diyen Şerefsizdir Namusuzdur.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste