Her zaman ne yaparsa yapsın, gitmesine izin vermeyeceğiniz bir özel insan var...

söz kimin

Bu sayfada Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı Rihanna tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Rihanna şöyle demiştir: Her zaman ne yaparsa yapsın, gitmesine izin vermeyeceğiniz bir özel insan var... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Rihanna

Her zaman ne yaparsa yapsın, gitmesine izin vermeyeceğiniz bir özel insan vardır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İnsanlar sizi koyabilecek kategori bulamayınca varlığınızdan rahatsız olurlardı.

İslam, asla sırf millet olmak istememiş manevi bir vazife ifa eden bir 'ümmet' olmak istemiştir.

Sana sıkıntı veren şeylere karşı sabretmende bir çok hayır vardır.

Bir insan içindeki her şeyi silebilir; aşkı, nefreti, inanç ve hatta kuşkuyu, ancak hayata tutunduğu müddetçe korkuyu silemez. O korku ki sinsi, yok edilemez, korkunç, insanın benliğini kaplayan, içini ürperten, yüreğinde gizlenen, son nefesindeki çırpınışları seyreden korku.

Bugünlerde dünya o kadar hızlı ilerliyor ki; bir şeyin yapılamayacağını söyleyen bir adamın sözünü, o şeyi gerçekleştiren bir başkası kesiveriyor.

Dünyalıyam Ben Buyrun memur bey bu bir kimlikdir kimlikle kibirlik bir cahillikdir alemi bir görmek tam güzellikdir diyarbakir antep urfaliyam ben aslimi sorarsan dünyaliyam ben binlerce kardasim var pakistanda teyzem anam bacim cok hindistanda hemi bir anda afganistanda elazig malatya agriliyam ben aslimi sorarsan dünyaliyam ben yalansa mekanim olsun cehennem dünyadan baska yer görmedim bilmem ademle havvadir anam babam istanbul ankara seyhanliyam ben aslimi sorarsan dünyaliyam ben

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste