Her şeyin ardında bir hikayesi vardır. Bir resmin duvara neden asıldığının. Y...

söz kimin

Bu sayfada Yazar, gazeteci, sunucu Mitch Albom tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Mitch Albom şöyle demiştir: Her şeyin ardında bir hikayesi vardır. Bir resmin duvara neden asıldığının. Y... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Her şeyin ardında bir hikayesi vardır. Bir resmin duvara neden asıldığının. Yüzüne bir yarayı nasıl aldığının. Bazen hikayeler basittir ve bazen zor ve yürekler acısı.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Jerry Goldsmith, bestecinin tüm taleplerini filmlerde karşılayan bir sanatçı. Disiplin ile iletişim kurar, birleştirir, yönetir, destekler ve tasarlar.

Çocuklar özgürlüğe ve oyun oynamaya ihtiyaç duyarlar. Oyun bir lüks değil, gerekliliktir.

Bir kadını üzdüğünde rahat uyuyabilirsen, adam değilsin.

Kırk yaşımızda, yüreğimize yirmimizde sıktığımız bir kurşunla ölüyoruz!

Ah benim öz be öz Ahıska Türkü annem bu kafatasçılar senin ve senin gibi başı örtülü kadınların Arap olduğunu zannediyorlar.

Herkes bilir ama herkes anlamaz. İnsan, bildiklerini anlamak için o ana kadar beklemek zorundadır. O zaman nehirler çağıldamaz, insanlar konuşmaz. Nehirler denize kavuşunca susar derler, insanlar anlayınca.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste