Her koşulda direnmeyi beynimiz öğretti bize. Onu kimse alamaz elimizden....

söz kimin

Bu sayfada DHKP-C örgütünün kurucusu ve önderidir. Dursun Karataş tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Dursun Karataş şöyle demiştir: Her koşulda direnmeyi beynimiz öğretti bize. Onu kimse alamaz elimizden.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Dursun Karataş

Her koşulda direnmeyi beynimiz öğretti bize. Onu kimse alamaz elimizden.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

AIDS, deli dana, ve bunun gibi bir çok hastalık hakkında kıyamet habercisi yorumları yapmak modaya çok uygun. Ama diyebiliriz ki iman, çiçek virüsüyle kıyaslanabilecek kadar, dünyanın en büyük şeytanlarından biri ama yok edilmesi daha zor.

Riyakâr insan da yalancıdır, aldatır, fakat o, yalanı diliyle değil hâliyle, tavrıyla, tutumuyla, gerçeği gizleyerek söyler.

Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir.

Başkalarına benzemeye çalışarak benliğimizin dörtte üçünü kaybederiz.

Dinde zorlama yoktur, insan özgürdür elbette! İsteyen bu dünyada pişer, isteyen ahirette!

Karşıdan karşıya hergeden komşu Yağlığım cebimden düştü gördün mü Senin ile beni uygun görmüşler Aramızdan biri geçti gördün mü

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste