Her iki yılda bir iyi fikrim olur. Bana bir konu ver, sana fikir vereceğim! C...

söz kimin

Bu sayfada İsviçreli fizikçi ve astronom Fritz Zwicky tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Fritz Zwicky şöyle demiştir: Her iki yılda bir iyi fikrim olur. Bana bir konu ver, sana fikir vereceğim! C... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Fritz Zwicky

Her iki yılda bir iyi fikrim olur. Bana bir konu ver, sana fikir vereceğim! Caltech bölümünün başkanına yapılan bir açıklama olduğu düşünülmektedir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Üç şey seçildi cennetten:Kelimeler, aşk, annelik duygusu Kelimeleri Adem aldı, annelik duygusu Havva ya kaldı; ama aşk çok ağırdı.

Belaya şükretmek lazımdır. Çünkü küfür ve günahlardan başka bela yoktur ki, içinde senin bilmediğin bir iyilik olmasın! Allah, senin iyiliğini senden iyi bilir.

Her yürek sevebilseydi eğer ayrılık hiç olmazdı. Her seven yürekli olsaydı zaten 'aşk' bu kadar basit olmazdı !

Hayata olan bağlılık kesildikçe ölüm gelir.

Çünkü şimdiye kadar kırılamadı bu en sağlam halka.

Bak ne diyeceğim: aklını başına topla! Herkes her şeye nasıl yalın olarak bakıyorsa sen de öyle bak! Bu dünyada her şey anlaşılır ve açıktır. Tavan ak, çizme kara, şeker tatlıdır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste