Her gün büyük bir değişime hazır olarak evden çık; talihinle ne zaman karşıla...

söz kimin

Bu sayfada Halis Yeşil tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Halis Yeşil şöyle demiştir: Her gün büyük bir değişime hazır olarak evden çık; talihinle ne zaman karşıla... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Her gün büyük bir değişime hazır olarak evden çık; talihinle ne zaman karşılaşacağını bilemezsin!

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Ekonomistler her zaman sürprizlere hazırlıklı olmalılar: çalışmalarının evreninde düzeni bulmaya çalışırken çok fazla şey buluyorlar.

Bir insanın hayatı onun karakteridir.

Kafanızda neyi çok düşünürseniz hayatınızda onu çoğaltırsınız. Günde aklımızdan 60 bin ile 80 bin arasında düşünce geçiyor. Bu düşünceler ne hakkında ise hayatımızda o çoğalır.

Temiz bir kalp, zehirli dillerin bozduğunu düzeltir.

Kuyunun dibinde ak bir taş gibi İçimde bir anı bilmiyor durmak. Bu içimin sevincidir ve kederi, Savaşamıyorum ve istemem de savaşmak. Yakından bakan herkes, sanırım, Birden görür gözlerimde bunları. Hüzünlenir ve düşüncelerle dalgın izler bu öyküde derin ağrıları. Bilirim, tanrılar dönüştürdüler Maddeye insanoğlunu bilinci öldürmeden. Yaşasın diye hep bu olağanüstü hüzünler Benim anılarıma dönüştün sen.

Kadın olmak acayip zor zanaat, başlıca erkeklerle uğraşmaya dayandığından.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste