Her gün bir şey daha biter, giderek acı vermez biten şeyler....

söz kimin

Bu sayfada Sezen Aksu tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Sezen Aksu şöyle demiştir: Her gün bir şey daha biter, giderek acı vermez biten şeyler.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Her gün bir şey daha biter, giderek acı vermez biten şeyler.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dilinizi sökün, tamir edin ve yerine takın. Sorunların temelinde o var.

Yok olmak isteğiyle kalbim attığı zaman, bana 'yaşa' der gibi gülen senin yüzündü.

Meğer susmak; insanın içiyle konuşmasıymış, geç farkettim.

I belong to you Sana aitim Sen yüreğimdeki alevsin Karanlıkta yolumu aydınlatıyorsun Sen nihai yıldızsın Beni yukarıdan alıyorsun Koşulsuz sevgin beni cennete götürüyor. Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun Beni kutsal hissettiriyorsun Ruhlarımız birbirine dolaşmış Senden önce ben kördüm Ama gözlerimi açtığım için Ve seninleyken gizem olmadığı için Tüm zihnimi açabilirim sana Seni en başından beri hep sevdim Ama bunu her gün yapmam gerektiğini çözemedim İşte, korkuyu bir tarafa koyuyorum Şimdi sana her anlamda en'leri vererek Hayatımı yaşayacağım Sana aitim Ve sen, sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun Oh, sana aitim Sana aitim Ve sen, sen, sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun Oh, sana aitim Sana aitim Ve sen, sen, sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Hayatımı tamamlıyorsun Beni, çok iyi hissettiriyorsun Oh, sana aitim Sana aitim Ve sen, ve sen Sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun.

İyi bir adam mı? İyi'yi tanımlayın.

Tarih insanların, düşlerin en aydınlık olanlarını gerçekleştirmek için giriştikleri umutsuz bir çabadan başka bir şey değildir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste