Her an gitmeye hazırım, gittiğim zaman ne için gittiğimi bilmeyeceğim....

söz kimin

Bu sayfada ABD'li sinema oyuncusu Paul Walker tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Paul Walker şöyle demiştir: Her an gitmeye hazırım, gittiğim zaman ne için gittiğimi bilmeyeceğim.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Paul Walker

Her an gitmeye hazırım, gittiğim zaman ne için gittiğimi bilmeyeceğim.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Malın en iyisi, haysiyeti korumak için harcanandır.

Her şey güzel olmayacak biz hep imtihan olacağız.

Ölümden sonraki yaşam, dinlerden öğrenilen bir kavramdır. Ölümden sonraki yaşamın gerçekliliğini kanıtlamak için dini dogmalara inanmak ve peygamber sözlerini kabul etmek mümkün değildir.

Harekete geçmek için bütün koşulların mükemmel olmasını beklersen, hiçbir zaman harekete geçemezsin.

Sevdiğin şeyi yapabilme şansını elde edene kadar, yaptığın işi sev. Sevdiğin yerde olabilmek için, şu anda olduğun yeri sev. En çok sevdiklerinle birlikte olana kadar, şu an yanında olan kişileri sev. Mutluluğu yakalamak ancak bu şekilde mümkün olabilir.

Ey gaziler yol göründü yine garip serime Dağlar taşlar dayanamaz benim ah-u zârıma. Dün gece yâr hanesinde yastıcağım taş idi Altım toprak; üstüm yaprak yine gönlüm hoş idi Ben billahi kail olmam genç yaşımda ölüme. Kal selamet nazlı yarim bir yana sen bir de ben.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste