Helen Rowland Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Gazeteci Helen Rowland ait 4 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Helen Rowland kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Helen Rowland mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Helen Rowland
  • Adı: Helen Rowland
  • Doğum: 1875
  • Ölüm: 1950
  • Mesleği: Gazeteci
Helen Rowland Kimdir Sayfası

Bu sayfada Helen Rowland hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Helen Rowland sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Helen Rowland (1875-1950) Amerikalı bir gazeteci ve mizah yazarı oldu. +

Uzun yıllar bir lisans Kız Yansımaları denilen New York Dünya gazetesinde bir sütun yazdı. sozkimin.com Bu sütunların onu özlü anlayışlar çoğu Lisans Girl (1909) Reflections, bir lisans (1915) ve Rubaiyat ve Erkekler A Guide (1922) dahil olmak üzere, kitaρ halinde yayınlanmıştır.

O sık sık Helen Rowland Mayıs, 1930'laɾın başında kısa biɾ ɾadyo ve kayıt kaɾiyeɾi vaɾdı biɾ şaɾkıcı-oyuncu ile kaɾıştıɾılıɾ.
kaynak: wiki

Not: Bu bilgileɾ yabancı biɾ kaynaktan Tüɾkçeye çeşitli pɾogɾamlaɾla çevɾilmiştiɾ. Hatalaɾ bulunabiliɾ.

Helen Rowland Sözleri 4 Adet

Aşağıdaki Helen Rowland sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Helen Rowland sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

İnsanların hayatlarındaki en büyük pişmanlıklar, fırsat olduğunda yapmadıkları şeylerdir.

Havva?nın Adem?e elmayı sunduğu günden bu yana, kadının cezası, erkeğe yemek yapmak, yemek beğenilmediği zaman da sonuçlarına katlanmak olmuştur.

Bir erkek, evlenmeden önce, söylediğiniz bir sözü uyumadan sabaha kadar düşünür; evlendikten sonra, siz daha sözünüzü bitirmeden uykuya dalar.

İyi bir kadın bir erkeği etkiler, zeki bir kadın onda ilgi uyandır, güzel bir kadın büyüler, anlayışlı bir kadın ona sahip olur.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

Kim Söylemiş Olabilir

Öyle bir gün gelir ki, afiyet(rahatlık) on cüz' olur. Dokuz cüz'ü insanlardan uzaklaşmakla ve bir cüz'ü de susmakla sağlanır.

söz kimin Alfabetik Liste