Hayattan hiç bir beklentim yok: sadece ben varım, akşamın çıplak bıraktığı, b...

söz kimin

Bu sayfada Henri Barbusse tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Henri Barbusse şöyle demiştir: Hayattan hiç bir beklentim yok: sadece ben varım, akşamın çıplak bıraktığı, b... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Hayattan hiç bir beklentim yok: sadece ben varım, akşamın çıplak bıraktığı, bir çığlık gibi göğe yükselen ben.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Elinizden geldiği kadar çok şey öğrenin...

Sokak insan da dolup taşsa, kendi beklediği gelmedikçe onun gözünde bomboştu.

Kişi seni severse Soyunur aya karşı Sever Ölüşüne dek

Barış ile kölelik arasında çok büyük fark vardır barış huzur dolu bir özgürlüktür. kölelik ise yanlız savaşarak değil ölümü bile göze alarak uzak tutulması gereken her türlü kötülüğün en kötüsüdür.

Cehalet üç şeyledir: arkadaşları değiştirmek(salih arkadaşları), sebebini açıklamadan dostlarla çekişme ve faydasız şeyleri araştırmak.

BİR MASAL GİBİ BAŞLAR HİKAYE ÇAĞLAR ESKİMİŞ KONSTANTİNOPOLDE BİTMİŞ AŞKLARIN SESSİZ ŞEHRİNDE BİR KANDİL YANAR SÖNMEZ GECELERCE HAYALLER KURAR YANLIZ ODASINDA KALBİNE SORAR KİMSİN BU CİHANDA SONSUZU ARAR MASMAVİ SULARDA GÖKTE YILDIZLAR PARLAR BU UĞURDA SULTANLAR AŞKINA DİLFİGAR YILLAR SURLARIN ŞARKISI SUSKUN DALGALAR BEKLİYOR YİNE AŞKLAR KÜSMÜŞ RÜYALAR RÜZGARIN RUHUNA TESLİM HİSARLAR BİR İNANÇTI BU KUDRET KİTABINDAN BİR GÖREV BİLİR KALMIŞ ATALARDAN AY DOĞAR YİNE PARLAR ÜZERİNDE SOLSA DA ZAMAN KONSTANTİNOPOLDE SULTANLAR AŞKINA DİLFİGAR YILLAR SURLARIN ŞARKISI SUSKUN DALGALAR BEKLİYOR YİNE AŞKLAR KÜSMÜŞ RÜYALAR RÜZGARIN RUHUNA TESLİM HİSARLAR

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste