Hayatla dalga geçemezsin....

söz kimin

Bu sayfada Tolga Çevik tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Tolga Çevik şöyle demiştir: Hayatla dalga geçemezsin.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Hayatla dalga geçemezsin.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Çocuksu mutluluğumun bulanıp duruluğunu yitirdiği bütün saatlerde içimde uyanan duygu korkuydu yalnız, korku ve güvensizlik.

İki takım da gol atamazsa berabere biter.

Bir gitar kahramanı olmak için hiçbir zaman bir çaba göstermedim çünkü o kahrolası gitarı çalamıyorum!

Durum Pazar günü geçmek bilmiyor Birden bir kavak fışkırıyor pencereden Hızla kapıyı örtüyor bir sokak Bir kız saatine bakıyor alanda Gençliğim, güneşim, rüzgârım benim! Bu çıraklık sabah akşam sürüyor. Pazar günü geçmek bilmiyor Toprağın alnında eriyor güneş Aramızda sessizliğin amansız yasası Aklımda denizle donatılmış kentim Alışıyor sevgilim yaprak dökümüne. Pazar günü geçmek bilmiyor Nerede o ölüme yürümek öyküsü Ölüme yürümek, bir tarla açarmış gibi, Yürümek, genç ve mutlu, yürümek, sessizce. Pazar günü geçmek bilmiyor Gecenin güne değdiği yerde Saatler geçiyor parmaklarımın arasından Paslanmış demir renkli saatler Taze kan kokusu yoğunlaşıyor aklımda Bir pazar, yanmış küllenmiş bir gövde, Bütün pazarlar gibi geçiyor Bütün aylar, bütün yıllar gibi geçiyor. Kentim biraz uzakta, donatılmış bir gemi...

İnsan yüreği bir sarkaç gibidir. İstediği noktaya ulaştığı anda tüm hızıyla tam tersi tarafa doğru kaymaya başlar.

Allah, ızdırabını çektirmediği şeyin, nimetini vermez!

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste