Hayatın gerçek zenginliği, onu dolu dolu yaşamaktır....

söz kimin

Bu sayfada Film yazarı Luciano de Crescenzo tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Luciano de Crescenzo şöyle demiştir: Hayatın gerçek zenginliği, onu dolu dolu yaşamaktır.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Luciano de Crescenzo

Hayatın gerçek zenginliği, onu dolu dolu yaşamaktır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Gidebilirsin yada beni unutabilirsin. Ama ben yokmuşum gibi yaparsan eğer, hiç olmamışsın gibi davranırım! Kıvranırsın..

Sadakat endam değildir aslında, sevgiden kör olmaktır.

İnsanların en hayırlısı, insanlara yararı olandır. Sözün en hayırlısı, az ve anlaşılır olanıdır.

Son trende kalktı kalbimden Boşaldı istasyon birden Ta uzaklarda şimdi sesler Mendil sallar hep, hep eller Başka tren uğrar mı dersin? Zannetmem tek tren sensin Bu köhne istasyonda ah ben Yaşanır mı uzak sevgiden? İlk ve son aşkımı getir tren Nasibim buymuş sevgiden Gelmezse sus, ısrarda etme Son tren nolur dur, dur gitme Son trende kalktı kalbimden Ayırdı beni sevdiğimden İstasyonda ben ve gölgem Oturur bekler gidemem Belki döner gelir diyorum Karışmayın bekliyorum Ben ümitsiz nasıl yaşarım Ben onsuz nasıl yaşarım İlk ve son aşkımı getir tren Nasibim buymuş sevgiden Gelmezse sus, ısrarda etme Son tren nolur dur, dur gitme Son tren nolur dur, dur gitme Son tren nolur dur, dur gitme

İnsanın yaşı, ruhunun gençliğine veya ihtiyarlığına bağlıdır.

Sezmekte. Ve susmakta. Usta olmaktır dost.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste