Hayatı anılarda yaşamak, bir duygusallığı dile getirdiği kadar, boş geçmemiş ...

söz kimin

Bu sayfada Recep Bilginer tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Recep Bilginer şöyle demiştir: Hayatı anılarda yaşamak, bir duygusallığı dile getirdiği kadar, boş geçmemiş ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Hayatı anılarda yaşamak, bir duygusallığı dile getirdiği kadar, boş geçmemiş günlerin birikimini de simgeliyor.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalâlettir.

Aşk, çoğu kişi için ebedi bir yuvadır; kimisi içinse ebedi bir yolculuk.

Kadınlar sözleriyle değil, gözleriyle konuşur aslında. Bu yüzden onları anlamak için dinlemek yetmez, izlemek gerek yalnızca.

Eğer sabah saat 4'te çalışma masamda değilsem en üretici saatlerimi kaçırdığımı hissederim. Çalışmaya erken başlayışımın yanı sıra çalışma masamda antik bir kum saati bulundururum ve her bir saatte onu ters çevirmek, yerine oturtmak ve biraz hızlı hareket

Ailesi bot alamadığı için bu soğukta okula terlikle gelen öğrencilerin ülkesinde Umre Turu düzenleyenlerin ruh sağlığından şüphe ederim!

Ekmeği elbiseyi işçiler yapıyor, ekini köylüler yetiştiriyorlar, sonra yaptıklarını kendi ürünü değilmiş gibi satın alıyorlar.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste