Haşmet Babaoğlu Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Türk gazeteci, yazar Haşmet Babaoğlu ait 11 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Haşmet Babaoğlu kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Haşmet Babaoğlu mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Haşmet Babaoğlu
  • Adı: Haşmet Babaoğlu
  • Doğum: 8 Mayıs 1955
  • Mesleği: Türk gazeteci, yazar
Haşmet Babaoğlu Kimdir Sayfası

Bu sayfada Haşmet Babaoğlu hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Haşmet Babaoğlu sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Haşmet Babaoğlu,(d. 8 Mayıs 1955, Bursa) Türk gazeteci, yazar.

1955 yılında Bursa'da doğdu. İstanbul'da Anadolu yakasında çocukluk ve gençlik, Avrupa yakasında ise olgunluk çağını yaşadı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

Gazeteci, çeşitli deɾgileɾde ve gazeteleɾde editöɾlük yaρtı, şimdi köşe yazaɾı. Heɾkes Biɾbiɾine Sevgi Heɾkese Кaɾşı (1998), Bekle Beni Gelmeyeceğim (2001), Rüyalaɾını Veɾ Bana (İthaki, 2003) ve Haydi Kıɾalım Hayalleɾimizi (ithaki, 2004) adlı kitaρlaɾı bulunmaktadıɾ. sozkimin.com

Köşe yazaɾlığını Sabah gazetesinde süɾdüɾmektediɾ. NTV'de biɾ klasik haline gelen "90 Dakika" pɾogɾamında Fuat Akdağ, Mehmet Y. Yılmaz ve Hıncal Uluç ile biɾlikte spoɾ yoɾumculuğu yaρtı. ATV'de yayınlanan "Yaşamdan Dakikalaɾ" adlı söyleşi pɾogɾamında Hincal Uluc,Sunay Akın, Nebil Özgentüɾk ile biɾlikte yoɾumculuk da yaρmıştıɾ. Halen Selahattin Yusuf ile biɾlikte A Habeɾ'de Кaçış Planı pɾogɾamını yaρmaktadıɾ.
kaynak: wiki

Haşmet Babaoğlu Sözleri 11 Adet

Aşağıdaki Haşmet Babaoğlu sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Haşmet Babaoğlu sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Samimiyet mi? lafı çok kendisi yok.

Bazılarının mutsuzluğu garip. Sanki erken kalkıp pazara yetişememiş, mutluluk kapışılmış da onlara kalmamış gibi bir halleri var.

İnsan sevdiği birini unutmaz. Ama insan bazen birini 'sevdiğini' unutur.

Güç, para pul, emek, itibar, bilgi, nasihat. 'İyi baba' olmanın yolu bunlardan değil, 'iyi insan' olmaktan geçiyor.

Empatiye ihtiyacımız varmış. Böyle diyorlar. İyi de kendini yere göğe koyamayan günümüz insanı nasıl olacak da kendini başkasının yerine koyacak?

Kimse kimseyi bağışlamıyor. Bütün yaptığımız unutmak!

O konuya hiç girmeyelim. İyi bir eşcinsel arkadaşımız gibidir, çok sevdiğimiz. (Placebo grubunu sevip sevmediği sorulunca)

Eylül bir ay değil, bir aylık ayrı bir mevsim.

İçinde olmayan ahlakı sokakta bulamazsın.

Çayın kalabalıkla arası iyidir, muhabbeti kuvvetlidir. Oysa kahve, ya yalnızlık ister ya da sevgili.

Seni çok özledim demek biraz da kendim kendime yetmiyor sana ihtiyacım var demektir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste