Gülşen Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Şarkıcı Gülşen ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Gülşen kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Gülşen Bayrakta mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Gülşen
  • Adı: Gülşen
  • Doğum: 29 Mayıs 1976
  • Mesleği: Şarkıcı
Gülşen Kimdir Sayfası

Bu sayfada Gülşen hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Gülşen sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Gülşen Bayraktar (d. 29 Mayıs 1976, İstanbul), Türk pop müzik şarkıcısı.

Be Adam adlı ilk albümünü 1996'da yayınlayan ve oldukça başarılı bir çıkış yakalayan sanatçı "Gel Çarem", "Be Adam" ve "Saz Mı Caz Mı'" parçalarla yıla damgasını vurdu. İkinci albümü Erkeksen ilk albümü kadar başarılı olmazken üçüncü albümü Şimdi'nin başarısızlığı ile duraklama dönemine girdi. sozkimin.com Üç yıllık sessizliğin ardından Of... Of... adlı albümünü yayınladı ve bir Nazan Öncel parçası "Of... Of..." ile liste başı olarak müziğe oldukça iyi bir dönüş yaρtı. "Sakıncalı", "Nazar Değmesin", "Sarışınım", "Canın Sağolsun" ve "Adı Aşk Sebebimin" gibi hit parçalar sanatçının kariyerinde önemli rol oynamıştır. Son albümü Önsöz'den "Bi' An Gel", "Ezberbozan", "Önsöz" ve "Dillere Düşeceğiz Seninle" gibi hit parçalar video klipleriyle oldukça ilgi görmüş, ve Marilyn Monroe ve Lady Gaga gibi sanatçılara benzetilmesi ile de gündeme gelmiştir.2013 yılında çıkardığı "Beni Durdursan mı'" albümü ile birçok ödüle layık görülmesinin yanı sıra Kral Türkiye Müzik ödüllerinde bir gecede 5 adaylığını ödüle çevirerek bu alanda rekora imza atmıştır.Resmi listelere göre 2013 yılının en çok zirvede kalan şarkıcısı olmuştur.

kaynak : wiki

Gülşen Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Gülşen sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Gülşen sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Beni seksi bulanlara ise cevabım, başarılı ve zeki insan seksidir.

Yorumlar 2 Adet

Perihan

kulak

gülşen efsane aşıgım ona

Perihan

belirsiz

Bencede

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste