Güldün mü seninle gülerler, ağladın mı sana gülerler....

söz kimin

Bu sayfada Amerikalı yazar O. Henry tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. O. Henry şöyle demiştir: Güldün mü seninle gülerler, ağladın mı sana gülerler.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

O. Henry

Güldün mü seninle gülerler, ağladın mı sana gülerler.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Where's the love we had ? Aşkımız nerede? When did it go bad ? Ne zaman kötü gitti? Or am I just insecure ? Ya da sadece ben güvensiz miyim? I give all I can Yapabileceğim her şeyi veriyorum Baby I'm your man Bebeğim ben senin adamınım Tell me what we're in this for Söyle bana neden bunun içindeyiz Remind me Bana hatırlat Nakarat: I can't go on Devam edemiyorum I know not what to do Ne yapacağımı bilemiyorum My heart is worn Kalbim yıprandı I feel as If I'm through Kendimi engelsiz hissediyorum Please believe in me Lütfen bana inan 'Cause what I need is for you Çünkü senin için ihtiyacım olan senin To believe in me Bana inanman ] Countless sleepless nights Sayısız, uykusuz geceler Never ending fights Hiç bitmeyen kavgalar I'm trying to make your dreams come true Hayallerini gerçek yapmaya çalışıyorum I will sacrifice to find paradise Cenneti bulmak için kendimi kurban edeceğim But I need to know you're behind me Ama senin benim arkamda olduğunu bilmem gerek Nakarat x2 To believe in me x3 Bana inanman

Şimdi, bazı şeyleri suskunlukla geçiştireceğim.

Demokraside, halk güvendiği bir önder seçer. Seçilen önder, 'Şimdi sesinizi kesin ve bana itaat edin' der. Artık halk ve parti O'nun işine karışamazlar.

O kadar da değersiz olduğunu düşünme. En azından cümle içinde kullanılabiliyorsun.

Her gün yapabileceğinizi düşündüğünüzden biraz daha fazlasını yapın.

Dünyanın yarısı söyleyecek birşeyi olan ama söyleyemeyen, öteki yarısı da söyleyecek birşeyi olmayan ama durmadan konuşan insanlardan oluşur.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste