Grover Cleveland Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada 22. ve 24. Amerika Birleşik Devletleri başkanı Grover Cleveland ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Grover Cleveland kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Stephen Grover Cleveland mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Grover Cleveland
  • Adı: Grover Cleveland
  • Doğum: 18 Mart 1837
  • Ölüm: 24 Haziran 1908
  • Mesleği: 22. ve 24. Amerika Birleşik Devletleri başkanı
Grover Cleveland Kimdir Sayfası

Bu sayfada Grover Cleveland hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Grover Cleveland sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Stephen Grover Cleveland (d. 18 Mart 1837 Caldwell, New Jersey; ö. 24 Haziran 1908 Princeton, New Jersey). 22. ve 24. Amerika Birleşik Devletleri başkanı 4 Mart 1885 - 3 Mart 1889 ve 4 Mart 1893 - 3 Mart 1897. sozkimin.com Ayrıca seςim kaybettikten sonra yeniden başkan olan tek kişi özelliğine sahiptir.

"Paternalizme halkın inandırılmaması gerekir. Halka paternalist amaçlarla yaρılacak devlet fonksiyonları dışındaki devlet hizmetlerini desteklemeleri öğretilmelidir." sözüyle anımsanır.

kaynak: wiki

Grover Cleveland Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Grover Cleveland sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Grover Cleveland sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Paternalizme halkın inandırılmaması gerekir. Halka paternalist amaçlarla yapılacak devlet fonksiyonları dışındaki devlet hizmetlerini desteklemeleri öğretilmelidir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste