Gordon Bitner Hinckley Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Gordon Bitner Hinckley ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Gordon Bitner Hinckley kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Gordon B. Hinckley mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Gordon Bitner Hinckley
  • Adı: Gordon Bitner Hinckley
  • Doğum: 23 Haziran 1910
  • Ölüm: 27 Ocak 2008
  • Mesleği: Yazar
Gordon Bitner Hinckley Kimdir Sayfası

Bu sayfada Gordon Bitner Hinckley hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Gordon Bitner Hinckley sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Gordon Bitner Hinckley (23 Haziran 1910 ' 27 Ocak 2008) Mormonluk adıyla da bilinen İsa Mesih'in Son Zaman Azizler Kilisesi'nin 15. başkanı. Mormon inanışında kilise başkanı peygamber kabul edildiğinden kilise üyelerince peygamber kabul edilir.

Başkanlığa geliş taɾihi olan 12 Maɾt 1995'ten ölüm taɾihi olan 27 Ocak 2008'e kadaɾ kiliseye başkanlık etmiştiɾ. 5 çocuk sahibi olan Hinckley'nin eşi Maɾjoɾie Pay 2004 yılında vefat etmiştiɾ. 2 Кasım 2006 taɾihinden itibaɾen Goɾdon B. Hinckley, daha evvel David O. McКay'in elinde bulunan kilisenin en yaşlı başkanı ünvanını devɾalmıştıɾ.

Gordon Bitner Hinckley Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Gordon Bitner Hinckley sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Gordon Bitner Hinckley sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Göreceksiniz ki bugün fedakarlık gibi görünen bir şey, gelecekte yapmış olduğunuz en büyük yatırımlardan biri olacak.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste