Gökbilimciler bazen orta büyüklükte bir yıldızın aniden büyüdüğünü gözlemlerl...

söz kimin

Bu sayfada Frederic Joliot Curie tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Frederic Joliot Curie şöyle demiştir: Gökbilimciler bazen orta büyüklükte bir yıldızın aniden büyüdüğünü gözlemlerl... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Gökbilimciler bazen orta büyüklükte bir yıldızın aniden büyüdüğünü gözlemlerler; çıplak gözle görünmeyen bir yıldız, herhangi bir teleskop olmadan çok parlak ve görünür hale gelebilir, bir Nova'nın görünümü.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Korku, bâtıl itikadın çocuğudur.

Yıllardır gözümde çingeneler hayali bir ahali.

Dünyada her kim ki canını, cananı için severse aslında yine cananını sevmiş olur, aynı şekilde cananını yani sevgilisini kendi canı için seven kişi yine kendi varlığını sevmiş olur.

İnsan kendi mutlu olduğunda, başkalarının gereksinimlerini çok çabuk unutabilir.

Gerçek demokrasi hiçbir zaman var olmamıştır ve olmayacaktır da.

Üzülme! Görebiliyorsan, dokunabiliyorsan, nefes alabiliyorsan, ne mutlu sana! Elinde olmayanları söyleme bana. Elinde olanlardan bahset can! Geceler hep kimsesiz mi geçecek? Gidenler dönmeyecek mi? Yitirdiğin; bir bakarsın yağmurlu bir gecede Veya bir bah

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste