Gerçek yoktur, her şeye izin vardır....

söz kimin

Bu sayfada Orta Çağ lideri Hasan Sabbah tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Hasan Sabbah şöyle demiştir: Gerçek yoktur, her şeye izin vardır.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Hasan Sabbah

Gerçek yoktur, her şeye izin vardır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İlk defa ayağıma kadar geldin ve ilk defa bu kadar üzgün gördüm seni! Daha önce yanımda hiç ağlamamıştın. Başucuma bıraktığın gülleri koklayamadım bile ve sen giderken ayağa kalkıp yolcu edemedim, kusuruma bakma. Dün gece olmuştum.

Suç işleyenin kulağını iyi çek; zira dünyada ceza görmek, ahiretteki cezadan daha kolaydır.

son telsiz konuşmaları - Cengiz Yüzbaşım, uçağından dumanlar yükseliyor, atla. (Ütğm. Öztarhan) - Yüzbaşım, Cayır cayır yanıyorsun, atla. (Ütğm. Öztarhan) - Tamam, atladı. (Yüzbaşı Konedralı) - Paraşütü açıldı. (Ütğm. Öztarhan)

Hakkımda Ne Düşündüğünüz Beni İlgilendirmez. O Sizin Kendi Meselenizdir. Sonuçta Hakkımda Düşündüğünüz Şey, Titreşimler Halinde Sizden Çıkacak Ve Sonrada Size Geri Dönecektir.

Kulu, allah'ı tanımaktan sonra ona en yakın edecek şey, namaz kılması, ana ve babaya iyilik yapması, haset, bencillik ve övünmeyi terk etmesidir.

Yaşayanların bir çoğu ölümü hak ediyor. Ve ölenlerin bir kısmı da yaşamayı hak ediyor. Yaşamı onlara verebilir misin? O halde öyle hak, hukuk adına ölüm buyurmakta çok acele etme.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste