Gerçek çocuklar olabildiğince çabuk büyümek, yetişkinler dünyasına bir an önc...

söz kimin

Bu sayfada Bob Geldof tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Bob Geldof şöyle demiştir: Gerçek çocuklar olabildiğince çabuk büyümek, yetişkinler dünyasına bir an önc... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Gerçek çocuklar olabildiğince çabuk büyümek, yetişkinler dünyasına bir an önce tutunmak isterler. Bilge ise, içinde hep bir çocuk taşıyan adamın öteki adıdır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Ödünç alınmış zaman ve ödünç alınmış dünya ve ona üzüntü içinde bakmak için ödünç alınmış gözler.

Hangi kelimeyi seçtiğiniz asıl meseleyi değiştirmez.

Mutluluğu ağzımın içinde yuvarlanan konyağın yakıcı tadı gibi tatmak istiyorum, yoğun yoğun.

Bir işi incelemekte aşırı hassasiyet göstermek ayrılığa; eleştiri , düşmanlığa; sabırsızlık , rezilliğe ; sırrı ifşa etmek, alçalmaya sebep olur. Cömertlik zekanın cimrilik ise gafleti alametidir.

Daha çok insana benzeyen bir maymunun ya da daha çok maymuna benzeyen bir insanın kemikleri henüz doğmamış bir paleontolojist'i bekliyor olabilir.

İnsan, her şeye şifa veren tek varlığın allahü teâlâ öldüğuna inanır; bununla beraber derdine deva olması için ilaç kullanır. Çünkü ilaç bir sebeptir. Sıfasını verecek olan ise allahü teâlâdir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste