George William Russell Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Eleştirmen, şair ve ressam George William Russell ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. George William Russell kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? George William Russell mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

George William Russell
  • Adı: George William Russell
  • Doğum: 10 Nisan 1867
  • Ölüm: 17 Temmuz 1935
  • Mesleği: Eleştirmen, şair ve ressam
George William Russell Kimdir Sayfası

Bu sayfada George William Russell hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. George William Russell sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

George William Russell (10 Nisan 1867 - 17 Temmuz 1935) takma yazdı, bir İrlandalı yazar, editör, eleştirmen, şair, ressam sanatsal ve İrlandalı milliyetςi. O da bir tasavvuf yazar ve yıllardır Dublin teosofisiyle tutkunları bir grup bir şahsiyet idi.

Russell Lurgan, County Armagh doğdu. O on yaşında iken Ailesi Dublin'e taşındı. William Butler Yeats ile bir ömür boyu dostluk başladı nerede o Rathmines Okulu ve Sanat, Büyükşehir Okulu'nda eğitim gördü. sozkimin.com Daha sonra, bir manifaturacı memur olarak çalışmaya başladı İrlandalı Tarım Organizasyonu Derneği (IAOS) iςin uzun yıllar çalışmış, bir 1897 yılında 1894 yılında Horace Plunkett tarafından başlatılan tarımsal kooperatif toplum Plunkett yetenekli bir organizatör gerekli ve WB Yeats IAOS Sekreter Yardımcısı oldu Russell, önerdi.
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı bir kaynaktan Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

George William Russell Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki George William Russell sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan George William Russell sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Boş zamanı iyi değerlendirmek, çok ciddi bir sorumluluktur.

En büyük işler büyük hayal sahipleri tarafından başarılmıştır.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste